Witaj na moim blogu, poświęconym zagadnieniom przydatnym przyszłym lub obecnym przedsiębiorcom

patrycja_curylo

Prywatnie:

Z zamiłowania do odkrywania nowych miejsc i kultur podróżuję po świecie. Mam szczególną słabość do krajów hiszpańskojęzycznych 🙂 Z kolei z upodobania do muzyki ukończyłam dodatkowo 6-letnią szkołę muzyczną. Nie ograniczam się jednak do jednego rodzaju muzyki. Możesz zobaczyć mnie zarówno zasłuchaną w klasyce, jak i szalejącą na koncercie rockowym. Jaki akurat mam nastrój, takiej muzyki słucham. Jak śpiewa Anna Maria Jopek:

Muzyka we mnie, w muzyce ja 🙂

Nałogowo „połykam” książki. Uwielbiam też historię i zgadzam się ze słowami Cycerona: „Historia jest nauczycielką życia”.

Historia magistra vitae est – Cicero

To m. in. dzięki niej (oraz fantastycznemu nauczycielowi historii – Tomkowi Żbikowi 🙂 rozwinęłam umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego, tak przydatnego w biznesie. Hobbystycznie zajmuję się też historią rodziny, czyli genealogią.

Zawodowo:

Nazywam się Patrycja Curyło i zwą mnie architektem biznesów. To dlatego, że specjalizuję się w budowaniu firm od podstaw oraz nową aranżacją już istniejących przedsiębiorstw. Pomagam projektować i rozwijać biznesy oraz przekuwać pomysły w przychody. W dwóch słowach: doradzam przedsiębiorczość 🙂 Jestem obecnie Prezesem Biznestube Sp. z o.o. – firmy szkoleniowej, którą tworzyłam od podstaw. O moich, a właściwie naszych perypetiach związanych z budowaniem biznesu możesz przeczytać tutaj. Przez 4 lata zarządzałam organizacją pozarządową. Drugie cztery biznesem. Pomogłam otworzyć i rozwinąć kilkadziesiąt firm, a w 3 zostałam współwłaścicielem (branża księgowa, eventowa oraz oczywiście szkoleniowa). Jestem osobą o wielu pasjach. Uwielbiam inspirować, odkrywać talenty i pomagać w przekuwaniu pomysłu w biznes. Nieustannie zwiększam swoją wiedzę – nie ma chyba jednego miesiąca w roku, w którym bym się nie szkoliła. Najlepsze szkolenia w jakich brałam udział to: The 8 Military Academy Lessons on Leadership for Entrepreneurs (Phoenix, USA), prowadzone przez Roberta Kiyosaki i B-School – 8 tygodniowy program autorstwa Marie Forleo. Edukację formalną ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, w ramach stypendium studiowałam również na Universidad de Granada (Hiszpania), a jako stypendystka Hertie-Stiftung „kafka-Programm” odbyłam staż we Frankfurcie nad Menem (Niemcy).

prywatnie

Co mogę dla Ciebie zrobić?

W każdym z nas drzemie ogromny potencjał, a odkrywanie i rozwijanie talentów to moja pasja. Dlatego pomagam realizować marzenia o własnym biznesie i życiu, takim, jakiego pragniesz.

 

Moje motto to słowa:

Cokolwiek potrafisz zrobić lub marzysz, że potrafisz zrobić – rozpocznij to. Śmiałość ma w sobie geniusz, moc i magię – J. W. von Goethe

magdalena_budek

Piszę bloga:

Dla Ciebie 🙂 Mój cel – dodać Ci odwagi i dostarczyć wiedzy, abyś zbudował biznes i ułożył swoje życie, tak jak tego pragniesz. Zależy mi na tym, abyś wiedział, jak ogromne możliwości rozwoju Twoich talentów, daje Ci prowadzenie własnego biznesu. Chcę pomóc Ci efektywniej wykorzystać Twoje mocne strony (i zarobić więcej), biorąc sprawy w swoje ręce i stawiając na przedsiębiorczość. Piszę, by Cię inspirować i ułatwiać Ci proces przekuwania pomysłu w dochodowy biznes. Dzielę się swoją praktyczną wiedzą z zakresu prowadzenia i rozwijania firmy. Możesz się szybko zorientować w tematyce bloga, zaglądając do spisu treści.

<———————————————- A oto i autorka rysunków na moim blogu: Magdalena Budek – moja serdeczna Przyjaciółka oraz Wspólniczka o wielu talentach 🙂

Jeśli chcesz, mogę też napisać coś także dla Ciebie:

Występuję publicznie i prowadzę szkolenia

Pomagam w budowaniu i optymalizacji biznesu. Specjalizuję się w takich tematach, jak:

strategia prowadzenia własnego biznesu

projektowanie odpowiedniego modelu biznesowego dla Twojego przedsięwzięcia

e-biznes

Twój Idealny Klient

strategie e-marketingowe

przywództwo i motywacja

zarządzanie zespołem

zarządzanie finansami osobistymi

Jeśli organizujesz konferencję poruszającą tematykę przedsiębiorczości

Zapraszam do kontaktu
konferencje

Możemy też spotkać się na indywidualnych konsultacjach

Jeśli chciałbyś skonsultować swój pomysł na biznes albo potrzebujesz strategii rozwoju dla Twojej firmypisz śmiało!

Jak konkretnie mogę Ci pomóc?

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, znajdziesz mnie również w sieciach społecznościowych:

Inni o mnie:

Uważam, że zajęcia były genialne. Patrycja świetnie prowadzisz (jak zawsze:-)) przede wszystkim merytorycznie, bardzo pomocna w realnym, twardym spojrzeniu na rentowność swojego biznesu, na pewno motywujące do działania.

Emilia Pawlik

Właścicielka, Slowcreativelife

Pani Patrycja Curyło wykazała się ogromną wiedzą merytoryczną, doświadczeniem i zaangażowaniem oraz aktywnym udziałem w wydarzeniach. Przygotowane przez Panią Patrycję Curyło prezentacje spotkały się z dużym uznaniem uczestników organizowanych seminariów.

Gabirela Konopka-Cupiał

Kierownik CITTRU, Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu

Poznałyśmy się 28.11.13 na szkoleniu “Co trzeba wiedzieć o swoich potencjalnych Klientach, by Twój biznes przetrwał na rynku?” Swoją drogą podkreślam i podkreślać będę, że jest to najlepsze szkolenie na jakim byłam, najwięcej na nim skorzystałam i korzystam! I nie mogę doczekać się, kiedy poprowadzisz następne!

Agnieszka

Instruktorka pływania

Miałam wielka przyjemność korzystać w okresie wrzesień-grudzień 2013 roku z indywidualnych konsultacji biznesowych z Patrycją Curyło. Było to dla mnie bardzo mile zaskakujące spotkania, biorąc pod uwagę wcześniejsze moje doświadczenia z nauką promowania siebie, pracą nad swym wizerunkiem i sprzedażą usług. Z Patrycją wszystko przebiega miło, sprawnie i przystępnie. Dużą zaletą tych konsultacji jest indywidualne podejście Patrycji i dopasowanie proponowanych rozwiązań do możliwości i osobowości klienta, a także charakteru działalności, którą uprawia i profilu firmy. Polecam te spotkania ze względu na wysoką jakość, przydatność i aktualność otrzymywanych informacji oraz rzetelne przygotowanie i bogate doświadczenie, które przemawiają przez Patrycję czyniąc ją kompetentną i profesjonalną w tym, co robi.

Dominika Borowska-Stasica

Dyrektor, Centrum Inicjowania Zmian

Patrycja, wielkie dzięki. Jesteś niezwykłą osobą, która daje mi wielką moc. Podoba mi się Twoja koncepcja – masz zmysł patrzenia na biznes szerzej i perspektywicznie, co jest bezcenne.

Ela

Dyrektor ds. Szkoleń i Rozwoju

Dziękuje jeszcze raz za to spotkanie, za miło spędzony czas, za kolejny zastrzyk motywacji 🙂 Mam jeszcze większą moc do działania. Mam nadzieję, że niebawem znów będzie okazja do spotkania 🙂

Jasin

Student

Jesteś jak nawigator, który pokazuje kierunki, którymi warto pójść, jak ciepły wiatr w żagle i kompas, który pozwala odnaleźć w sobie dobre, wartościowe cechy/talenty! Dominika

Psychlog, coach

Dzięki konsultacji z Patrycją Curyło na temat prywatnego budżetu zmienilam postrzeganie mojej sytuacji finansowej. Pozwoliło mi to spojrzeć na zarzadzanie moimi finansami w dlugoterminowej perspektywie i dostrzec możliwości tam, gdzie dotychczas widziałam przeszkody. Uchroniło mnie to również przed pochopną decyzją podjęcia nieywgodnych zobowiązan finansowych. Do tego całe spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze pogawędki przy kawie, więc nie dość, że dużo się dowiedziałam i sobie uświadomilam, to jeszcze miło spędziłam czas. Serdecznie polecam!

Ola Błaszczyk

Coach, I like coaching

Pin It on Pinterest

Share This