Małopolski Kongres Kobiet

Miałam ogromną przyjemność wystąpić podczas niesamowitego wydarzenia, jakim był I Małopolski Kongres Kobiet, odbywający się pod honorowym patronatem Pani Prezydentowej, Anny Komorowskiej. Ponad 1000 pań z całego województwa przyjechało do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, aby wziąć udział w tej w fantastycznej inicjatywie, pod hasłem: „Poznajmy się! Zintegrujmy! Poczujmy naszą siłę!”.

Małopolski Kongres Kobiet i Finanse na szpilkach 🙂

Wspólnie z trenerkami z BiznesTUBE: Sylwią Bednarek, Magdaleną Budek, Moniką Pawlicą, Elżbietą Zwolak oraz Dominiką Borowską-Stasicą miałam przyjemność porozmawiać ze wspaniałymi kobietami na temat zarządzania własnymi pieniędzmi i inwestowania. Podczas warsztatu pt.: Finanse na szpilkach, czyli jak być prawdziwie niezależną” przyświecało nam motto:

 

„Jeśli uczysz mężczyznę, uczysz osobę; jeśli uczysz kobietę, uczysz rodzinę” – R. Manikan

 

Zachęcałyśmy liczne grono ponad 120 niesamowitych kobiet, do wzięcia finansów w swoje własne ręce, właśnie ze względu na fakt, że ma to ogromny wpływ nie tylko na dobrobyt własny pań, ale i całej rodziny.

Małopolski Kongres Kobiet – sięgamy po moc!

Oprócz przeprowadzenia warsztatu tematycznego miałam również zaszczyt wystąpić podczas panelu pt.: „Sięgajmy po moc” obok tak fantastycznych kobiet sukcesu, jak: moja mentorka Pani Joanna Heidtman, Joanna Bąk, Aneta Boryczko, Beata Janczur, Zuzanna Jawor, Aneta Pondo, Katarzyna Warchał oraz Agata Dutkowska. Nasz panel prowadziła Violetta Bratuń, dziennikarka TVP Kraków. Mam nieodparte wrażenie, że z naszego przekazu biła prawdziwa moc i energia! Bardzo dziękuję za możliwość współtworzenia tej niesamowitej atmosfery Stowarzyszeniu Most Kobiet, a w szczególności Joannie Bąk i Pani Justynie Ożóg oraz wszystkim wspaniałym kobietom, które wzięły udział w tym niecodziennym wydarzeniu.

Obserwuj

4 komentarze

 1. Dziewczyny byłyście świetnie!!! Wasze wystąpienie dało mi dużo energii do działania! nie mogę się was doczekać na kolejnych konferencjach!!!

  Odpowiedz
 2. Pierwszy Małopolski Kongres Kobiet to było wielkie przeżycie dla mnie. Mnóstwo ciekawych prelekcji, tyle fanastycznych kobiet w jednym miejscu! Poprzez udostępnienie na Facebooku wpisu, przypomniałam sobie o Waszym warsztacie nt. zarządzania finansami. Sześć trenerek na scenie i każda dzieli się jakąś wskazówką nt. inwestowania. Rysunki świnki skarbonki do tej pory mam w pamieci 🙂 i stosuje Wasz system. I najważniejsze, że działa, bo w końcu zarządzam pieniędzmi. Dziękuję! A moim skromnym zdaniem panel Sięgnijmy po moc był najlepszy – mega energetyczny i inspirujący. Na kryzys spojrzałam z innej perspektywy, dzięki osobistym przeżyciom P. Anety Pondo. Czekam z niecierpliwością na kolejne takie spotkania z niesamowitymi kobietami!

  Odpowiedz
  • Dziękuję Pani Danuto, bardzo mi miło i cieszę się, że udało nam się trochę pomóc 🙂

   Odpowiedz

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This